©reese-mode-style.blog.cz Reese-móda-styl, našla svůj cíl

Reese Witherspoon proti rakovině prsu

21. prosince 2008 v 12:14 | Reese |  Avon

Společnost Avon Cosmetics oznámila, že jmenovala světoznámou herečku, držitelku Oskara, Reese Witherspoon, vůbec první globální velvyslankyní této společnosti. Ve své nové roli bude Reese Witherspoon zastávat funkci čestné předsedkyně Nadace Avon, která se soustředí na boj proti rakovině prsu, boj proti domácímu násilí a aktivity na pomoc ženám v nouzi.

Reese Witherspoon bude působit také jako mluvčí značek kosmetiky Avon. Součástí dohody je účast Reese Witherspoon v aktivitách spojených s propagací nových produktů společnosti Avon - objeví se v globálních reklamách, na jejích webových stránkách a v katalozích. Finanční podmínky dohody nebyly zveřejněny.

"Jsme nadšeni, že můžeme přivítat Reese jako naší globální velvyslankyni a věříme, že bude velkým přínosem v angažování naší společnosti v oblasti posilování postavení žen," řekla Andrea Jung, generální ředitelka a předsedkyně představenstva společnosti Avon Products. "Avon jako společnost, která se orientuje na ženy, chtěla partnera, který by mohl reprezentovat nejen naši světoznámou kosmetickou značku, ale který by zároveň mohl být zdrojem inspirace pro našich více než 5 milionů Avon Ladies/Avon Gentlemen po celém světě, a Reese tyto podmínky perfektně splňuje. Je vyzrálou umělkyní, úspěšnou producentkou a pracující matkou, a jednoznačně ztělesňuje motivaci, odhodlání a podnikavého ducha, které jsou nevyhnutelným předpokladem úspěchu našich Avon Ladies/Avon Gentlemen."

"Toto partnerství s Reese představuje průlomový moment pro naši společnost a přichází jen několik měsíců po odstartování naší úspěšné kampaně Hello Tomorrow (Krásnější zítřek), která znamenala skutečnou evoluci pro značku Avon," řekla Geralyn Breig, viceprezidentka a prezidentka pro globální značku společnosti Avon Products. "Toto je poprvé, kdy nás reprezentuje slavná osobnost ve všech třech dimenzích našeho podnikání - našich charitativních aktivitách, naší značce a našich Avon Ladies/Avon Gentleman, a jsme velice rádi, že máme někoho jako Reese, která svým talentem, vzhledem a hlasem, přispěje k poslání Avonu a pomůže ho rozšířit do celého světa."
Nadace Avon a Reese Witherspoon se stanou partnery při získávání pozornosti pro programy nadace v oblasti boje proti rakovině prsu, boje proti domácímu násilí a poskytování pomoci v nouzi. Nadace Avon je veřejnou charitativní organizací založenou v roce 1955 se záměrem přinášet zdraví a pohodu ženám na celém světě prostřednictvím svého charitativního úsilí. "Jsem velmi šťastná, že mohu spolupracovat se společností Avon. Avon je víc než jen ikona ve světě prvotřídní kosmetiky - je to společnost, která je po celém světě známá jako bojovník za ženskou problematiku," řekla Reese Witherspoon. "Dělá na mne opravdu velký dojem, jak Avon dokáže dosahovat skutečných změn v komunitách, ve kterých realizuje své ekonomické aktivity, a jakým způsobem se společnost snaží ekonomicky i osobně prospět ženám na celém světě. Cítím velkou odpovědnost za to vrátit něco ze svého života společnosti. Nyní, jako čestná předsedkyně nadace Avon, jsem hrdá, že mohu přispět k obrovské charitativní práci, která již byla odvedena."

O Reese Witherspoon

Reese Witherspoon je ikona životního stylu, matka, představitelka komických rolí, producentka a držitelka Oscara. Jedna z nejvyhledávanějších a nejtalentovanějších hereček, která je obdivována také pro svou lidskost a vřelost. Reese Witherspoon vyrostla v Tennessee a vrátila se ke svým kořenům v roli June Carter Cash v muzikálu WALK THE LINE. Její neobyčejný výkon jí vynesl Oscara za nejlepší herecký výkon v roce 2005, Zlatý globus, Screen Actors Guild Award nebo New York Film Critics Award (cenu New Yorkských filmových kritiků) a mnoho dalších ocenění. Její rozsáhlá herecká práce se vyznačuje nezapomenutelnými postavami a herečka byla také nominována na Zlatý globus jak za svou práci v satiře Alexandra Payna ELECTION oceněnou kritiky, tak za kasovní trhák LEGALLY BLONDE (Pravá blondýnka).

Reese Witherspoon vlastní produkční společnost TYPE A FILMS, s pomocí které produkovala film LEGALLY BLONDE II, a do kin přicházející původní bajku PENELOPE s herečkou Christinou Ricci v hlavní roli. K jejím dalším filmům patří THE MAN IN THE MOON, FREEWAY, FEAR, PLEASANTVILLE (Pleasantville: Městečko zázraků), SWEET HOME ALABAMA (Sladká Alabama), VANITY FAIR (Jarmark marnivosti) a JUST LIKE HEAVEN. Reese Witherspoon je aktivní členkou organizace Zachraňte děti a pracuje v představenstvu Fondu na obranu dětí.


O společnosti Avon

Společnost Avon je největší globální kosmetickou společností s ročním příjmem téměř 9 miliard USD. Jako největší světový přímý prodejce se společnost Avon zaměřuje na ženy ve více než 100 zemích prostřednictvím svých více než pěti milionů Avon Ladies/Avon Gentlemen. Mezi produkty společnosti Avon patří kosmetické výrobky, bižuterie a módní doplňky velmi známých značek jako například Avon Color, Anew, Skin-So-Soft, Avon Solutions, Advance Techniques, Avon Naturals a liiv.

O nadaci Avon


Nadace Avon, je veřejnou charitativní organizací založenou v roce 1955 se záměrem zlepšovat životy žen a jejich rodin. V současné době své poslání realizuje především prostřednictvím projektu, který je největším firemním programem podporujícím výzkum příčin vzniku rakoviny prsu a zabezpečuje dostupnost její léčby. Iniciativa Speak Out Against Domestic Violence (Postavte se proti domácímu násilí se snaží ukončit domácí násilí pomocí vzdělání, přímých služeb a preventivních programů. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama