©reese-mode-style.blog.cz Reese-móda-styl, našla svůj cíl

1996 ... Milenec nebo vrah (Fear) ... Nicolle Walker

27. prosince 2008 v 12:33 | Reese |  Filmography
Je to film žánru dramatického, hororového a thrillerového. Natáčel se ve Spojených státech amerických v roce 1996 a jeho hlavní role ztvárnili Reese Witherspoon a Mark Wahlberg.
Film trvá 97 minut.

Krátký obsah:
Walkerovi se zdáli dokonalou rodinou. Steve měl dobrou práci jako architekt a v Seattlu krásný dům s vyhlídkou na jezero. Jeho nová manželka Laura ho velmi miluje, její syn Toby ho bere jako vlastního otce a jeho šestnáctiletá dcera Nicole je pro něj vším. To všechno se ovšem změní v okamžiku, kdy se Nicole se svou nejlepší kamarádkou Margo vydá na večírek do poněkud problémového klubu a setká se tam s okouzlujícím mladíkem Davidem McCallem. Zamilují se do sebe, začnou spolu chodit a Steva, který mladíkovi nevěří a nelíbí se mu, že by měl být první vážnou známostí jeho dcery, nikdo nebere vážně. Všechno se totiž zdá v pořádku. Ovšem jen do chvíle, než začne Nicol o své lásce pochybovat. Něžný krasavec David se rázem mění v násilníka, který začne terorizovat nejen ji, ale také její přátele a dokonce i rodinu. Ukazuje se, že David je nejen bezohledný násilník, ale navíc se "živí" jako drogový dealer a protože se nemíní Nicol vzdát, je odhodlán získat ji zpět za každou cenu.

Hrají:
Reese Witherspoon, Mark Wahlberg, William Petersen, Amy Brenneman, Alyssa Milano, Christopher Gray, Tracy Fraim, Gary Riley, Jason Kristofer, Jed Rees, Todd Caldecott, John Oliver, David Fredericks, Ravinder Toor, Andrew Airlie, Jo Bates, Will Sengotta, L. Harvey Gold

Filmový štáb:

Režie-
James Foley
Scénář-
Christopher Crowe
Produkce-
Ric Kidney
Brian Grazer
Karen Kehela
Karen Snow
Hudba-
Carter Burwell
Mark Wahlberg 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama