©reese-mode-style.blog.cz Reese-móda-styl, našla svůj cíl

Prosinec 2008

Silvestr

31. prosince 2008 v 16:37 | Reese |  Congratulations

Několik dalších videí

31. prosince 2008 v 14:57 | Reese |  Videos


Zvolte nejkrásnější fotku Reese roku 2008

29. prosince 2008 v 13:41 | Reese |  Questionnaires

! Hlasování bylo ukončeno !

1.

2.
3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.


Kde se Reese narodila ?

28. prosince 2008 v 12:55 | Reese |  Questionnaires
Kde se Reese narodila ?1996 ... Milenec nebo vrah (Fear) ... Nicolle Walker

27. prosince 2008 v 12:33 | Reese |  Filmography
Je to film žánru dramatického, hororového a thrillerového. Natáčel se ve Spojených státech amerických v roce 1996 a jeho hlavní role ztvárnili Reese Witherspoon a Mark Wahlberg.
Film trvá 97 minut.

Krátký obsah:
Walkerovi se zdáli dokonalou rodinou. Steve měl dobrou práci jako architekt a v Seattlu krásný dům s vyhlídkou na jezero. Jeho nová manželka Laura ho velmi miluje, její syn Toby ho bere jako vlastního otce a jeho šestnáctiletá dcera Nicole je pro něj vším. To všechno se ovšem změní v okamžiku, kdy se Nicole se svou nejlepší kamarádkou Margo vydá na večírek do poněkud problémového klubu a setká se tam s okouzlujícím mladíkem Davidem McCallem. Zamilují se do sebe, začnou spolu chodit a Steva, který mladíkovi nevěří a nelíbí se mu, že by měl být první vážnou známostí jeho dcery, nikdo nebere vážně. Všechno se totiž zdá v pořádku. Ovšem jen do chvíle, než začne Nicol o své lásce pochybovat. Něžný krasavec David se rázem mění v násilníka, který začne terorizovat nejen ji, ale také její přátele a dokonce i rodinu. Ukazuje se, že David je nejen bezohledný násilník, ale navíc se "živí" jako drogový dealer a protože se nemíní Nicol vzdát, je odhodlán získat ji zpět za každou cenu.

Hrají:
Reese Witherspoon, Mark Wahlberg, William Petersen, Amy Brenneman, Alyssa Milano, Christopher Gray, Tracy Fraim, Gary Riley, Jason Kristofer, Jed Rees, Todd Caldecott, John Oliver, David Fredericks, Ravinder Toor, Andrew Airlie, Jo Bates, Will Sengotta, L. Harvey Gold

Filmový štáb:

Režie-
James Foley
Scénář-
Christopher Crowe
Produkce-
Ric Kidney
Brian Grazer
Karen Kehela
Karen Snow
Hudba-
Carter Burwell
Mark Wahlberg
Golden globe awards

27. prosince 2008 v 12:03 | Reese |  Appearances 2006Reese na autogramiádě

25. prosince 2008 v 12:52 | Reese |  Miscellaneous

Šťastné a veselé Vánoce

24. prosince 2008 v 13:45 | Reese |  Congratulations
Příjemné překvapení najdete dneska na televizním kanále TV Nova od 21:40 do 23:20 hodin. Tak se tam určitě podívejte, budu to taky sledovat.

Reese Witherspoon proti rakovině prsu

21. prosince 2008 v 12:14 | Reese |  Avon

Společnost Avon Cosmetics oznámila, že jmenovala světoznámou herečku, držitelku Oskara, Reese Witherspoon, vůbec první globální velvyslankyní této společnosti. Ve své nové roli bude Reese Witherspoon zastávat funkci čestné předsedkyně Nadace Avon, která se soustředí na boj proti rakovině prsu, boj proti domácímu násilí a aktivity na pomoc ženám v nouzi.

Reese Witherspoon bude působit také jako mluvčí značek kosmetiky Avon. Součástí dohody je účast Reese Witherspoon v aktivitách spojených s propagací nových produktů společnosti Avon - objeví se v globálních reklamách, na jejích webových stránkách a v katalozích. Finanční podmínky dohody nebyly zveřejněny.

"Jsme nadšeni, že můžeme přivítat Reese jako naší globální velvyslankyni a věříme, že bude velkým přínosem v angažování naší společnosti v oblasti posilování postavení žen," řekla Andrea Jung, generální ředitelka a předsedkyně představenstva společnosti Avon Products. "Avon jako společnost, která se orientuje na ženy, chtěla partnera, který by mohl reprezentovat nejen naši světoznámou kosmetickou značku, ale který by zároveň mohl být zdrojem inspirace pro našich více než 5 milionů Avon Ladies/Avon Gentlemen po celém světě, a Reese tyto podmínky perfektně splňuje. Je vyzrálou umělkyní, úspěšnou producentkou a pracující matkou, a jednoznačně ztělesňuje motivaci, odhodlání a podnikavého ducha, které jsou nevyhnutelným předpokladem úspěchu našich Avon Ladies/Avon Gentlemen."

"Toto partnerství s Reese představuje průlomový moment pro naši společnost a přichází jen několik měsíců po odstartování naší úspěšné kampaně Hello Tomorrow (Krásnější zítřek), která znamenala skutečnou evoluci pro značku Avon," řekla Geralyn Breig, viceprezidentka a prezidentka pro globální značku společnosti Avon Products. "Toto je poprvé, kdy nás reprezentuje slavná osobnost ve všech třech dimenzích našeho podnikání - našich charitativních aktivitách, naší značce a našich Avon Ladies/Avon Gentleman, a jsme velice rádi, že máme někoho jako Reese, která svým talentem, vzhledem a hlasem, přispěje k poslání Avonu a pomůže ho rozšířit do celého světa."
Nadace Avon a Reese Witherspoon se stanou partnery při získávání pozornosti pro programy nadace v oblasti boje proti rakovině prsu, boje proti domácímu násilí a poskytování pomoci v nouzi. Nadace Avon je veřejnou charitativní organizací založenou v roce 1955 se záměrem přinášet zdraví a pohodu ženám na celém světě prostřednictvím svého charitativního úsilí. "Jsem velmi šťastná, že mohu spolupracovat se společností Avon. Avon je víc než jen ikona ve světě prvotřídní kosmetiky - je to společnost, která je po celém světě známá jako bojovník za ženskou problematiku," řekla Reese Witherspoon. "Dělá na mne opravdu velký dojem, jak Avon dokáže dosahovat skutečných změn v komunitách, ve kterých realizuje své ekonomické aktivity, a jakým způsobem se společnost snaží ekonomicky i osobně prospět ženám na celém světě. Cítím velkou odpovědnost za to vrátit něco ze svého života společnosti. Nyní, jako čestná předsedkyně nadace Avon, jsem hrdá, že mohu přispět k obrovské charitativní práci, která již byla odvedena."

O Reese Witherspoon

Reese Witherspoon je ikona životního stylu, matka, představitelka komických rolí, producentka a držitelka Oscara. Jedna z nejvyhledávanějších a nejtalentovanějších hereček, která je obdivována také pro svou lidskost a vřelost. Reese Witherspoon vyrostla v Tennessee a vrátila se ke svým kořenům v roli June Carter Cash v muzikálu WALK THE LINE. Její neobyčejný výkon jí vynesl Oscara za nejlepší herecký výkon v roce 2005, Zlatý globus, Screen Actors Guild Award nebo New York Film Critics Award (cenu New Yorkských filmových kritiků) a mnoho dalších ocenění. Její rozsáhlá herecká práce se vyznačuje nezapomenutelnými postavami a herečka byla také nominována na Zlatý globus jak za svou práci v satiře Alexandra Payna ELECTION oceněnou kritiky, tak za kasovní trhák LEGALLY BLONDE (Pravá blondýnka).

Reese Witherspoon vlastní produkční společnost TYPE A FILMS, s pomocí které produkovala film LEGALLY BLONDE II, a do kin přicházející původní bajku PENELOPE s herečkou Christinou Ricci v hlavní roli. K jejím dalším filmům patří THE MAN IN THE MOON, FREEWAY, FEAR, PLEASANTVILLE (Pleasantville: Městečko zázraků), SWEET HOME ALABAMA (Sladká Alabama), VANITY FAIR (Jarmark marnivosti) a JUST LIKE HEAVEN. Reese Witherspoon je aktivní členkou organizace Zachraňte děti a pracuje v představenstvu Fondu na obranu dětí.


O společnosti Avon

Společnost Avon je největší globální kosmetickou společností s ročním příjmem téměř 9 miliard USD. Jako největší světový přímý prodejce se společnost Avon zaměřuje na ženy ve více než 100 zemích prostřednictvím svých více než pěti milionů Avon Ladies/Avon Gentlemen. Mezi produkty společnosti Avon patří kosmetické výrobky, bižuterie a módní doplňky velmi známých značek jako například Avon Color, Anew, Skin-So-Soft, Avon Solutions, Advance Techniques, Avon Naturals a liiv.

O nadaci Avon


Nadace Avon, je veřejnou charitativní organizací založenou v roce 1955 se záměrem zlepšovat životy žen a jejich rodin. V současné době své poslání realizuje především prostřednictvím projektu, který je největším firemním programem podporujícím výzkum příčin vzniku rakoviny prsu a zabezpečuje dostupnost její léčby. Iniciativa Speak Out Against Domestic Violence (Postavte se proti domácímu násilí se snaží ukončit domácí násilí pomocí vzdělání, přímých služeb a preventivních programů.
O Oscarovi a "Walk the line"

21. prosince 2008 v 12:03 | Reese |  Interviews
Reese je v poslední době nejžádanější herečkou v Hollywoodu. Předběhla dokonce Julii Roberts. Takže tady máte rozhovor s Reese


Gratulujeme k Oskarovi, Reese. Splnila sis svůj životní sen?
Já si nepotrpím na ceny... (smích). Samozřejmě že jsem štěstím bez sebe. Už jako malá jsem si zkoušela děkovnou řeč doma před zrcadlem. Jsem tak šťastná. Díkybohu za to.

Takže můžeš říct, že přijetí role June Carter-Cash ve filmu Walk The Line se nakonec ukázalo jako dobré životní rozhodnutí...
Jakou ode mě čekáte odpověď? Bylo to jedno z mých nejlepších rozhodnutí v životě. Netvrdím ale, že jsem zprvu neměla z této role strach. Ještě nikdy jsem nehrála skutečnou žijící postavu. Pociťovala jsem proto opravdu velkou odpovědnost vůči ní a vůči její rodině. Teď, když držím v ruce Oscara, říkám, že se mi ta práce snad povedla. Hodně jsem se na natáčení nadřela.

Musela to být skutečná výzva...
Ano, skutečně obrovská výzva. Musela jsem se poprat s hudbou a hlavně to bylo opravdu hodně časově náročné natáčení.

Na plátně to mezi tebou a Joaquinem Phoenixem skutečně jiskřilo...
Jak jsem již říkala, natáčení trvalo opravdu dlouho a my se profesionálně sblížili.
Šest měsíců před natáčením jsme začali zkoušet a pak následovalo to předlouhé natáčení. Nakonec jsme si oba lezli na nervy a nemohli jsme se ani vystát. Bylo to opravdu těžké, neboť jsem ještě nepracovala na projektu, kde bych byla tolik závislá na jednom člověku. Cítila jsem k Joaquinovi velký závazek a mám pocit, že se to přeneslo i na něj.

Ty a tvůj manžel Ryan Phillippe jste oba skutečně vytížení herci. Jak se dá skloubit tak časově náročná práce s péčí o rodinu?
Když jsem pracovala na snímku Walk The Line, tak se Ryan staral o děti. Teď je zase on na natáčení a o naše děti se starám já. Snažím se s nimi být co nejvíc. Mám pocit, že se nám daří udržet rovnováhu mezi prací a rodinou. Bez ochotných babiček a odpovědné práce naší chůvy bych ale určitě nebyla tam, kde jsem teď.

Jak se stavíš k zvěstem, že vaše manželství s Ryanem prožívá krizi?
Vím, co je pravda a co jsou pouhé lži. Já žiji svůj život a ne život té ženy z titulní stránky. Jednoduše nečtu bulvár, a tak mě tyto věci netrápí.

A neubližuje to ani tvým dětem?

Moje dcerka Ava je splachovací. Takové věci ji nezajímají. Dá se říct, že jsme si už i zvykli na paparazzi fotografy. Musíme se víc hlídat, ale už to ani nevnímáme. Dcera to bere stále jako hru. Maminka je slavná, a tak se nedá nic dělat.

Neomezuje tě někdy tvoje rodina?
Několikrát jsem musela odříct roli. To ale patří k mému životu. Chtěla jsem mít děti, a tak se musím snažit profesionální i rodinný život nějak skloubit. Momentálně už nemůžu brát dcerku mimo město na natáčení, neboť chodí do školky.

Nemáš někdy výčitky svědomí, že své děti opouštíš?
Někdy mi připadá, že něco dělám špatně. Doufám, že jak budou děti trošku starší a samostatnější, tak se to všechno samo spraví. Snažím se je neopouštět víc než na tři dny. Když jsem mimo domov, každou volnou chvíli jim volám. Máme spolu krásný vztah.

Nemyslíš si, že by se jim lépe žilo v normální rodině než v rodině filmových hvězd?
Snažíme se být dobrými rodiči. Mám pocit, že nezáleží na profesi, ale hlavně na tom, jak se v té konkrétní rodině milují a kolik je tam lásky.

Chtěli byste mít s Ryanem ještě další děti?
My to nijak neplánujeme. Miluji děti, ale zatím nevím. Jsem ještě mladá žena. Mám stále ještě hodně času.

Máš pocit, že bude těžké pracovat na dalším filmu poté, co jsi získala Oscara?
Možná. Dávám si záležet na tom, jakou roli přijmout. Pečlivě si vybírám. Nikdy ale nemůžete vědět, co se zrovna přihodí.

Toužíš hrát v dalším muzikálu?
Walk The Line byl úzce spjatý s hudbou. To mě moc bavilo. Chtěla bych pracovat na nějakém velkém muzikálu na Broadwayi. To by mohlo být zábavné.

Předávání Oscarů je velká událost. Rozmýšlela jsi hodně, jak se oblečeš?
Miluju hadříky, a tak jsem samozřejmě všechno hodně promýšlela. Nejhezčí okamžik ale stejně nepřišel na červeném koberci. Ten se dostaví až o hodně později, když jsem se dostala domů. Svlékla jsem se, odlíčila se, lehla si vedle svého muže a teprve v tu chvíli mi došlo, jak jsem šťastná.Krátky rozhovor s Reese

21. prosince 2008 v 11:53 | Reese |  Interviews
BYLA JSTE REESE, JAKO MALÁ HODNĚ SAMA?
Jako dítě jsem byla dost tichá,uzavřená,mám ráda soukromí. Takže ano,byla.

CO ŘÍKÁTE NA VÝZVY,KTERÉ VÁM KLADE ŽIVOT A KARIÉRA DO CESTY?
Je to cesta, kterou jsem si vybrala,chci dosahovat různých met, a ne jen samolibě sedět (SMÍCH).

POSLOUCHÁTE POPOVOU MUZIKU?
Nene, retro, to je něco mezi popem a country.

HRAJETE MNOHO KOMEDIÁLNÍCH ROLÍ...
To ano, jistě, ale nepřipadám si jako v komediálním ghetu, baví mě to. Jsem holka z jihu, mám legraci ráda.

REESE,JÁ VÁM PŘEJI MNOHO ÚSPĚCHŮ, DĚKUJI ZA VÁŠ ČAS...
I já děkuji, Moniko.
Reese wallpapers

12. prosince 2008 v 11:18 | Reese |  Miscellaneous