©reese-mode-style.blog.cz Reese-móda-styl, našla svůj cíl

Reese vybrakovala sexshop

30. listopadu 2008 v 16:12 | Reese |  Actuality
Hollywoodská kráska Reese Witherspoon se při návštěvě Londýna morálně uvolnila a zavítala do sexshopu Myla. Její partner se má na co těšit!


Pro radost svého partnera Jaka Gyllenhaala si Reese Witherspoon koupila sexy oblečky za 656 liber. Během deseti minut v obchůdku si vybrala celkem čtyři kousky dráždivého prádélka.

"Koupila si dvě blůzky z jemného hedvábí, každou za 199 liber, a dva páry kalhotek k tomu, každý za 129 liber, ve dvou různých barvách, červenorůžové a šedé. Reese byla milá, upovídaná a naprosto přirozená, zatímco Jake se nepřestával smát," uvedl zdroj magazínu More.

Dvaatřicetiletá Pravá blondýnka se musela krátce nato vrátit do USA, zatímco její partner zůstal kvůli práci v Británii. Plánují však společně koupi domu v exkluzivní londýnské čtvrti Mayfair, kam by mohli jezdit i s dětmi Witherspoon Avou a Deaconem.

"Reese se líbila místa, kde nebyl východ přímo na ulici, velmi se zajímala o bezpečnostní hlediska. Ale uprostřed Londýna není snadné nalézt něco takového, ovšem my jsme jim nabídli pár míst, která se jim zřejmě líbila," prozradil realitní agent.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama