©reese-mode-style.blog.cz Reese-móda-styl, našla svůj cíl

1993 ... Jackova ukolébavka (Jack the bear) ... Karen Morris

17. listopadu 2008 v 13:10 | Reese |  Filmography
Je to film žánru dramatického. Natáčel se ve Spojených státech amerických v roce 1993 a jeho hlavní role ztvárnili Robert J. Steinmiller Jr., Danny DeVito, Miko Hughes. Délka dramatu je zhruba 99 minut.

Krátky obsah:

John Lear se syny Jackem a Dylanem se přistěhovali do Oaklandu. John začal v místní televizi vysílat svou show, skládanou z bizarních historek a ze stařičkých hororových filmů. Poměrně senzitivní Jack se baví pozorováním sousedů, mezi nimiž jsou různé zajímavé postavy. Je mezi nimi i chladný pan Strick, přezdívaný Zombie, který se stále víc projevuje jako agresivní rasista až nacista. Leary mu odmítne odvysílat předvolební příspěvek a od té doby mezi nimi začíná soukromá válka. Po jednom incidentu zmizí malý Dylan podle výpovědi sousedů ho údajně Strick naložil do auta a odvezl. John je v šoku a spolu s policisty i policií syna hledá. O několik dní později je Dylan nalezen v lese živý a zdravý, jenže utrpěl nějaký šok a přestal mluvit. Strick zmizel neznámo kam. Zdeptaný Leary je na pokraji sil a začíná pít.

Hrají:

Danny DeVito, Robert J. Steinmiller Jr., Miko Hughes, Reese Witherspoon, Gary Sinise, Art LaFleur, Stefan Gierasch, Erica Yohn, Andrea Marcovicci, Julia Louis-Dreyfus, Bert Remsen, Carl Gabriel Yorke, Lee Garlington, Lorinne Vozoff, Justin Mosley Spink, Jahary Bennett, Lillian Hightower Domio, Troy W. Slaten, Jessica Steinmiller, Douglas Tolbert, Christopher Lawford, Cliff Bemis, Charles Dugan, Marion Dugan, Sam Freed, Dorothy Lyman, Kevin McDermott, Robert Dunn, Christy Botkin, Vonna Bowen, Steven McCall, Donovan Leitch, Sarah Bork, Dena Goodmanson, Paul Wilson, Scott Thomson, George E. Clayton Jr. Monica Calhoun, Kelly Connell

Filmový štáb:
Režie-
Marshall Herskovitz
Scénář-
Steven Zaillian
Dan McCall
Produkce-
Ron Yerxa
Bruce Gilbert
Peter Burrell
Hudba-
James Horner


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama