©reese-mode-style.blog.cz Reese-móda-styl, našla svůj cíl

Listopad 2008Fotka Reese ze soukromí

30. listopadu 2008 v 16:13 | Reese |  Nezařazené

Reese vybrakovala sexshop

30. listopadu 2008 v 16:12 | Reese |  Actuality
Hollywoodská kráska Reese Witherspoon se při návštěvě Londýna morálně uvolnila a zavítala do sexshopu Myla. Její partner se má na co těšit!


Pro radost svého partnera Jaka Gyllenhaala si Reese Witherspoon koupila sexy oblečky za 656 liber. Během deseti minut v obchůdku si vybrala celkem čtyři kousky dráždivého prádélka.

"Koupila si dvě blůzky z jemného hedvábí, každou za 199 liber, a dva páry kalhotek k tomu, každý za 129 liber, ve dvou různých barvách, červenorůžové a šedé. Reese byla milá, upovídaná a naprosto přirozená, zatímco Jake se nepřestával smát," uvedl zdroj magazínu More.

Dvaatřicetiletá Pravá blondýnka se musela krátce nato vrátit do USA, zatímco její partner zůstal kvůli práci v Británii. Plánují však společně koupi domu v exkluzivní londýnské čtvrti Mayfair, kam by mohli jezdit i s dětmi Witherspoon Avou a Deaconem.

"Reese se líbila místa, kde nebyl východ přímo na ulici, velmi se zajímala o bezpečnostní hlediska. Ale uprostřed Londýna není snadné nalézt něco takového, ovšem my jsme jim nabídli pár míst, která se jim zřejmě líbila," prozradil realitní agent.


Idol gives back

30. listopadu 2008 v 16:02 | Reese |  Appearances 2008Reese v Los Angeles

29. listopadu 2008 v 17:13 | Reese |  Appearances 2007
Umělecké fota Reese

28. listopadu 2008 v 22:52 | Reese |  Miscellaneous

Avon walk for breast cancer

28. listopadu 2008 v 22:48 | Reese |  Avon

Koho Reese na střední škole dělala ?

27. listopadu 2008 v 19:49 | Reese |  Questionnaires
Jakou funkci vykonávala Reese na střední škole ?

Jakou střední školu Reese navštěvovala ?

27. listopadu 2008 v 19:47 | Reese |  Questionnaires
Na jakou střední školu Reese chodila ?

1993 ... Sami v poušti (A far off place) ... Nonnie Parker

17. listopadu 2008 v 13:31 | Reese |  Filmography

Je to film žánru dobrodružného, dramatického, rodinného a romantického.
Natáčel se na poušti Kalahari v roce 1993 a jeho hlavní role ztvárnili Reese Witherspoon a Ethan Embry.
Délka filmu je asi 100 minut.

Krátky obsah:

Vtipná Nonni Parkerová a její host, vztahovačný a namyšlený městský chlapec Harry Winslow, žijí na osamělé farmě v savaně, kterou přepadne a zmasakruje nelítostný pytlácký gang. Vrahové však také musí zlikvidovat jediné svědky svého zločinu a dvojici teenagerů jsou v patách. Mladí nemají žádný dopravní prostředek, a tak musejí jednoduše utíkat pěšky celých 2000 kilometrů pouští Kalahari do nejbližšího osídleného města.

Ještěže je tu domorodec Xhabbo. Na několikaměsíční cestě do civilizace se stanou nejen dobrými přáteli navzdory rozdílným názorům a schopnostem, ale poznají, že v případě ohrožení života každý z nich v sobě objeví sílu a obratnost, o kterých předtím nevěděl. A právě to jim pomůže přežít nejtěžší chvíle v krutých podmínkách.

Hrají:

Reese Witherspoon, Ethan Embry, Jack Thompson, Sarel Bok, Robert John Burke, Patricia Kalember, Daniel Gerroll, Maximilian Schell, Miles Anderson, Fidelis Cheza, Taffy Chihota, Anthony Chinyanga, Brian Cooper, Magdalene Damas, John Indi, Sebastian Klein, Isaac Mabhikwa, Bertha Msora, Japan Mthembu, Charles Pillai, Kessia Randall, Andrew Whaley

Filmový štáb:

Režie-
Mikael Salomon
Scénář-
Sally Robinson
Jonathan Hensleigh
Laurens Van der Post
Robert Caswell
Produkce-
Gerald R. Molen
Kathleen Kennedy
William W. Wilson III
Frank Marshall
Frank Marshall (I)
Elaine Sperber
Eva Monley
Hudba-
James Horner


1993 ... Jackova ukolébavka (Jack the bear) ... Karen Morris

17. listopadu 2008 v 13:10 | Reese |  Filmography
Je to film žánru dramatického. Natáčel se ve Spojených státech amerických v roce 1993 a jeho hlavní role ztvárnili Robert J. Steinmiller Jr., Danny DeVito, Miko Hughes. Délka dramatu je zhruba 99 minut.

Krátky obsah:

John Lear se syny Jackem a Dylanem se přistěhovali do Oaklandu. John začal v místní televizi vysílat svou show, skládanou z bizarních historek a ze stařičkých hororových filmů. Poměrně senzitivní Jack se baví pozorováním sousedů, mezi nimiž jsou různé zajímavé postavy. Je mezi nimi i chladný pan Strick, přezdívaný Zombie, který se stále víc projevuje jako agresivní rasista až nacista. Leary mu odmítne odvysílat předvolební příspěvek a od té doby mezi nimi začíná soukromá válka. Po jednom incidentu zmizí malý Dylan podle výpovědi sousedů ho údajně Strick naložil do auta a odvezl. John je v šoku a spolu s policisty i policií syna hledá. O několik dní později je Dylan nalezen v lese živý a zdravý, jenže utrpěl nějaký šok a přestal mluvit. Strick zmizel neznámo kam. Zdeptaný Leary je na pokraji sil a začíná pít.

Hrají:

Danny DeVito, Robert J. Steinmiller Jr., Miko Hughes, Reese Witherspoon, Gary Sinise, Art LaFleur, Stefan Gierasch, Erica Yohn, Andrea Marcovicci, Julia Louis-Dreyfus, Bert Remsen, Carl Gabriel Yorke, Lee Garlington, Lorinne Vozoff, Justin Mosley Spink, Jahary Bennett, Lillian Hightower Domio, Troy W. Slaten, Jessica Steinmiller, Douglas Tolbert, Christopher Lawford, Cliff Bemis, Charles Dugan, Marion Dugan, Sam Freed, Dorothy Lyman, Kevin McDermott, Robert Dunn, Christy Botkin, Vonna Bowen, Steven McCall, Donovan Leitch, Sarah Bork, Dena Goodmanson, Paul Wilson, Scott Thomson, George E. Clayton Jr. Monica Calhoun, Kelly Connell

Filmový štáb:
Režie-
Marshall Herskovitz
Scénář-
Steven Zaillian
Dan McCall
Produkce-
Ron Yerxa
Bruce Gilbert
Peter Burrell
Hudba-
James HornerTapety Reese Witherspoon

16. listopadu 2008 v 22:44 | Reese |  Miscellaneous

Co dělala Reese, když byla malá ?

12. listopadu 2008 v 18:24 | Reese |  Questionnaires
Co dělala Reese, když byla malá ?Horor "Démoni" udělal z Reese nejlépe placenou herečku na světě

12. listopadu 2008 v 14:46 | Reese |  Interests
Zapomeňte na Julii Roberts. Na trůn nejlépe placené herečky usedla Reese Witherspoon. Nový film jí vydělá 30 milionů dolarů.

Tuto sumu podle odhadů dostane za snímek Our Family Trouble, v němž devětadvacetiletá kráska nejen hraje, ale také se na něm podílí produkčně.

Jde o horor, v němž matka bojuje s démony, kteří posedli její dítě. Příběh se odehrává v městečku Deep South v Tennessee, odkud pochází i Reese.

"Není nic hrůznějšího, než malé dítě v nebezpečí, což si jako matka plně uvědomuji," prohlásila Witherspoonová, která má dvě děti s manželem Ryanem Phillippem, mimochodem také hercem.

V roli nejlépe placené herečky střídá "božskou" Julii. Osmatřicetiletá Roberstová držela primát díky roli ve filmu Úsměv Mony Lisy z roku 2003, za kterou podle odborníků dostala 25 milionů dolarů, takřka 600 milionů korun.

Reese Witherspoon, která patří k favoritkám Oscarů roku 2005 díky roli manželky muzikanta Johnnyho Cashe v životopisném filmu Walk The Line, tak dotahuje rozdíl v odměnách, které dosud dostávaly jen mužská esa jako Tom Cruise či Jim Carrey.

Reese s kamerami koketuje už od sedmi let, kdy začala natáčet televizní reklamy. Kvůli filmování přerušila studia, když dostala nabídku na natáčení akčních filmů po boku Kiefera Sutherlanda (Freeway) a Marka Wahlberga (Fear).

Kritika zaznamenala její talent díky filmům Pleasantville a Election, ovšem u veřejnosti se výrazně zapsala díky komedii Pravá blondýnka a také účinkováním ve dvou dílech seriálu Přátelé.

1993 ... Return to lonesome dove ... Ferris Dunnigan

9. listopadu 2008 v 18:51 | Reese |  Filmography
Je to seriál žánru dramatického a westernu. Natáčel se ve Spojených státech amerických v roce
1993 a jeho hlavní role ztvárnili Jon Voight a Barbara Hershey.
Délka seriálu je celkem 322 minut.
Vydán byl 14. 11. 1993 v USA.

Hrají:
Jon Voight, Barbara Hershey, Rick Schroder, Reese Witherspoon, Louis Gossett Jr., William Petersen, Oliver Reed, Dennis Haysbert, Timothy Scott, Chris Cooper, CCH Pounder, Nia Peeples, Barry Tubb, William Sanderson, David Carpenter, León Singer, Jack Caffrey, Reginald T. Dorsey, Dylan Baker, Scott Burkholder, Chet Carlin, Mike Casey, Angelina Cormier, JD Cullum, Jamar Curtis, Kim DeLong, Jessica Drake, Colin Fox, Peter Gerety, Eddie Gomez, Sofía Gómez, Slobodan Guerra, Veronica Lauren, Jane Lind, Melanie MacQueen, Anner Marble, J.M. Marshall III, Steven Mayville, Dale McQueary, Gina Minervini, Bill Neff, Kip Niven, Jeff O'Haco, Molly Orr, Maria Owens, Thomas J. Perlman, R.J. Preston, Steven C. Prince, Bendigo Quade, John Quade, Douglas Roberts, Nick Searcy, Douglas Sebern, Richard Slaughter, Adrian Sparks, John Speredakos, Cooper Taylor, K.T. Vogt, Steven Brian Conard

Filmový štáb:

Režie-
Mike Robe
Scénář-
John Wilder
Hudba-
Ken Thorne, Basil Poledouris
Kamera-
Kees Van Oostrum
Střih-
Corky Ehlers, Benjamin A. Weissman