©reese-mode-style.blog.cz Reese-móda-styl, našla svůj cíl

Reese ve starém časopisu Juicy

25. srpna 2008 v 19:54 | Reese |  Magazine scans
Jen co Reese vystřízlivěla z oscarového mejdanu (slavilo se až do tří do rána), čekalo ji samozřejmě nejdříve interview s megaprominentkou Oprah Winfreyovou. Oslava jejího prvního Oscara byla zřejmě natolik bouřlivá, že do studia přišla zcela ochraptělá a lehce společensky unavená.

Reese se moderátoce přiznala, že jí těsně před odjezdem na předávání cen Americké filmové akademie zavolala její přítelkyně a již šťastná držitelka Oscara Renée Zellwegerová a dala jí malou radu: "Jestli půjdeš na pódium, zastrč ramena, narovnej se a buď za královnu, což ty vlastně jsi."

Ať to bylo dobrou radou od zkušenější kamarádky nebo zkrátka pro Reese je noblesní vystupování samozřejmostí, stala se tato krásná blondýnka při přebírání Oscara opravdu královnou večera. Vždyť také získat ocenění za hlavní ženský herecký výkon v tak mladém věku je už samo o sobě ohromující.

Letošní předávání cen Americké filmové akademie bylo vůbec trochu výjimečné a asi nejlépe by ho charakterizovala věta: Nic nakonec není tak, jak se zpočátku zdálo. Z největších favoritů se při oscarové žni stávali statisté a z outsiderů oscaroví držitelé. Reese Witherspoonová se o nominaci filmu Walk the Line dozvěděla tak, že jí její agent nemilosrdně vytrhl ze snů, když právě spala v jednom z berlínských hotelů, a celý nadšený do telefonu křičel, že jejich film se ocitl mezi nominovanými.

Reese okamžitě volala manželovi a mamince a zároveň se dozvěděla, že nominován byl také film Crash, v němž hraje její muž Ryan Phillippe. Spolu s Reese byly za nejlepší herecký výkon v hlavní ženské roli nominovány také Judi Denchová, Charlize Theronová, Keira Knightleyová a Felicity Huffmanová, ale sošku si večer 5. března 2006 v rámci 78. ročníku cen Americké filmové akademie nakonec odnesla Reese. Hned v první větě nezapomněla připomenout, že je z Tennessee a že dívkám odsud obyčejně takové štěstí nepřeje. V první řadě seděli oba její rodiče a na jejich tvářích bylo vidět, že jsou opravdu dojatí.

Sophiina volba

Reese Witherspoonová vyrůstala ve spořádané lékařské rodině - otec chirurg,matka pediatrička -snad i proto malá Reese postupně bez jakkýchkoli problémů rostla do hodné poslušné mladé slečny. Byla krásná, dobře se učila, nezlobila, a tak oba rodiče plnila nebývalou a oprávněnou pýchou. Dokonce jí říkali "naše malá slečnička první třídy". Když jí bylo sedm, poprvé zapózovala jako modelka pro květinovou firmu přítele jejích rodičů. Práce se Reese zalíbila, a tak v jedenácti letech měla za sebou řadu focení. A co víc. Fotografové u ní objevili něco, čemu se dalo říkat talent.
.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama